Организација

  1. ПРЕДСЕДНИК СИНДИКАТА
  • Мирјана Вељовић
  1. РЕПУБЛИЧКИ ОДБОР: 

ПОДОДБОР  ЗАПОСЛЕНИХ У ЦЕНТРИМА ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД:

  • Игор Докнић из Градског центра за социјални рад Београд- председник пододбора,
  • Горица Стојановић из Центра за социјални рад Мајданпек,
  • Момчило Милутиновић из Центра за социјални рад Параћин,
  • Жељко Радаковић из Центра за социјални рад Вршац,
  • Милица Спасенић из Центра за социјални рад Крагујевац,
  • Милан Миленовић из Центра за социјални рад Ниш,
  • Младен Богдан из Центра за социјални рад Кикинда,
  • Зоран Перишић из Центра за социјални рад Лесковац,
  • Јелена Зорић из Центра за социјални рад Града Новог Сада,
  • Рада Дивац из Центра за социјални рад Пријепоље

ПОДОДБОР ЗАПОСЛЕНИХ У ГЕРОНТОЛОШКИМ ЦЕНТРИМА И ДОМОВИМА ЗА СТАРЕ И ПЕНЗИОНЕРА:

  • Ружица Балтић из Геронтолошког центра Матарушка Бања-председник пододбора,
  • Слађана Ђокић из Дома за старе и пензионере Мол,
  • Драгана Арсић из Дома за смештај старих лица Сурдулица,
  • Нинослав Јаковљевић из Установе за одрасле и старије Лесковац,
  • Зоран Станојевић из Геронтолошког центра Беооград,
  • Александар Терзић из Геронтолошког центра Крушевац,
  • Југослава Топалов из Геронтолошког центра Сомбор,
  • Ранко Ратковић из Геронтолошког центра Крагујевац,
  • Владимир Шарчевић из Геронтолошког центра Кикинда,
  • Владан Миладиновић из Геронтолошког центра Јагодина.

ПОДОДБОР ЗАПОСЛЕНИХ У УСТАНОВАМА ЗА СМЕШТАЈ ЛИЦА ОМЕТЕНИХ У   РАЗВОЈУ И ДУШЕВНО ОБОЛЕЛА ЛИЦА:

  • Ивица Стевић из Дома за лица ометена у развоју „Др.Никола Шуменковић“ Стамница-председник пододбора,
  • Горан Јаневски  из Дома за лица ометена у развоју“Срце у Јабуци“ Јабука
  • Саша Јовић из Установе за одрасле и старије „Гвозден Јованчићевић“ Велики Поповац
  • Стеван Радовановић из Дома за лица оштећеним видом “Збрињавање“ Панчево
  • Слађана Ристивојевић из Центра за смештај и дневни боравак деце ометене у развоју Београд
  • Сабрина Матковић из Дома за децу ометену у развоју “Колевка“ Суботица
  • Љиљана Црепуља из Дома за децу Ветерник
  • Драган Фуштић из Установе за децу и младе Сремчиц
  • Милана Почуча из Дома за лица ометена у менталном развоју „Оттхон“ Стара Моравица
  • Енес Чоловић из Дома за лица ментално ометена у развоју Тутин.

ПОДОДБОР ЗАПОСЛЕНИХ У УСТАНОВАМА ЗА ДЕЦУ И ОМЛАДИНУ И ЗАВОДИМА ЗА ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ И ОМЛАДИНЕ:

  • Горан Стојановић из Завода за васпитање омладине Ниш-председник пододбора,
  • Мелинда Мандић из Дома за децу „Станко Пауновић“ Неготин,
  • Славољуб Николић из Дома за децу „Петар Радовановић“ Ужице,
  • Бојана Меанџија из Прихватилишта за децу Београда,
  • Драган Ценић из Дома за децу „Душко Радовић“ Ниш,
  • Весна Милетић из Дома за децу „Јефимија“ Крушева,
  • Габријела Живић из Завода за васпитање деце и омладине Београд,
  • Татјана Крачун Јанковић из Дома за децу „Вера Радивојевић“ Бела Црква

ПОДОДБОР ЗАПОСЛЕНИХ У УСТАНОВАМА И У ДРУГИМ ОБЛИЦИМА СИНДИКАЛНОГ ОРГАНИЗОВАЊА ВАНИНСТИТУЦИОНАЛНЕ СОЦИЈАЛНЕ ДЕЛАТНОСТИ:

  • Александра Такач из Центра за породични смештај и усвојење Ћуприја- председник пододбора,
  • Душан Стаменковић из Центра за породични смештај и усвојење Ћуприја,
  • Снежана Тасић из Центра за развој локалних услуга Врање,
  • Драган Нешић из Центра за развој услуга социјалне заштите „Кнегиња Љубица“ Крагујевац
  1. ПРЕДСЕДНИШТВО СИНДИКАТА:
  • Мирјана Вељовић- председник синдиката
  • Горан Стојановић- председник пододбора запослених у установама за децу и омладину и заводима за васпитање деце и омладине
  • Александра Такач- председник пододбора запослених у установама и у другим облицима синдикалног организовања ванинституционалне социјалне делатности
  • Игор Докнић- председник пододбора центара за социјални рад
  • Ружица Балтић- председник пододбора запослемних у геронтолошким центрима и домовима за старе и пензионера:
  • Ивица Стевић- председник пододбора запослених у установама за смештај лица ометених у   развоју и душевно оболела лица
  • Мирјана Стојанов- повереник за Војводину
  • Стефан Јевтић- повереник за Град Београд
  • Милисав Анђелковић- Јужну и источну Србију

У току је конкурс за избор повереника за регион Косова и Метохије и повереника за регион централне и западне Србије

  1. НАДЗОРНИ ОДБОР
  • Синиша Пешић- председник
  • Станисава Вулић- заменик
  • Вељко Михић- члан
  • Стана Кљајић- члан
  • Лелица Булутић- члан
  1. СТАТУТАРНА КОМИСИЈА
  • Игор Мандић- председник
  • Словенка Радисављевић – члан
  • Сања Каравелић – члан
  • Љиљана Симeтић Бајић – члан
  • Милош Стевановић – члан